Ådersnäppare 1800-tal

328181

ÅDERSNÄPPARE, för veterinär, mässing och stål, otydlig märkning på snäpparen, i etui daterad och monogrammärkt JEÖ 1816, längd 13 cm

kompletterade skruvar

Nautica/Technica, Metall

Monter 21

Ådersnäppare 1800-tal

Budhistorik (3 bud)

2020010
2013214
700
2013212
500

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.