Arvid Olson oljemålning

328178

ARVID OLSON (1886-1978): Nakenmodell, monogramsignerad AON, olja på pannå, ca 46x40 cm

Rum 1

Arvid Olson oljemålning

Budhistorik (15 bud)
2024925
2 800
2024914
2 600
2023868
2 400
2022717
2014794

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.