Frans Törnegren

328175

FRANS TÖRNEGREN (18/1900-tal)): Gustav V, "Med folket för fosterlandet", signerad och daterad Frans Törnegren 1915, bronserad konstmassa, höjd ca 34 cm

Enstaka färgbortfall (baksida)

Konst, Skulpturer

Monter 21

Frans Törnegren

Budhistorik (7 bud)
2024023
550
2023509
500
2022144
450
2022925
450
2022144

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.