Leif Tjerned blandteknik

328174

LEIF TJERNED (född 1942): Komposition, signerad samt daterad a tergo L Tjerned Stockholm 89, blandteknik på pannå, ca 120x100 cm

Rum 21

Leif Tjerned blandteknik

Budhistorik (8 bud)
2024059
1 900
2024073
1 800
2024059
1 700
2023914
1 600
2023681

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.