Lars Grönfelt oljemålning

328171

LARS GRÖNFELT(1926-1982): Surrealistisk komposition, signerad och daterad Grönfelt 68, olja på pappannå, ca 49x64 cm

Fack 39

Lars Grönfelt oljemålning

Budhistorik (4 bud)

2025712
1 600
2015780
2013327
950
2011083

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.