Golvlampa

328164

GOLVLAMPA, 1900-talets mitt, stomme i mässing, med 3 böjbara ljusarmar, höjd ca 170 cm

Ytslitage

Belysning, Golvlampor

Rum 4

Golvlampa

Budhistorik (12 bud)
2021459
1 600
2025263
2021459
750
2023257
700
2021459
650

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.