Herman Hägg stilleben olja

328160

HERMAN HÄGG (1884-1966): Stilleben,signerad Herman Hägg, olja på duk uppfodrad p pannå, 15x21 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 8

Herman Hägg stilleben olja

Budhistorik (3 bud)

2021909
2021858
2010774

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.