Bordslampor marmor

328159

BORDSLAMPOR, 2 st., snarlika, 1900-tal, Italien, marmor, i form av kolonner med korintiska kapitäl, höjd inkl. skärm ca 60 cm

Nagg

Belysning, Bordslampor

Rum 11

Bordslampor marmor

Budhistorik (8 bud)
2024721
650
2023799
600
2024720
550
2023799
500
2024719
450

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.