Herman Hägg olja på duk Stockholm

328158

HERMAN HÄGG (1884-1966): Stockholmsmotiv signerad Herm Hägg, olja på duk uppfodrad på pannå, 16x21,5 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 8

Budhistorik (6 bud)
2012044
550
2025316
500
2012044
450
2015016
2012044

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.