Bengt Åberg oljemålning

328157

BENGT ÅBERG (född 1941): Landskap med blå blommor, signerad Bengt Åberg, olja på duk, 55x46 cm

Fack 27

Bengt Åberg oljemålning

Budhistorik (13 bud)
2025297
3 400
2024710
3 200
2025213
2024710
2 800
2015775
2 600

Slutpris SEK:
3 400
328 EUR, 373 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.