Holländsk skola

328151

HOLLÄNDSK SKOLA, omkring 1800, pastoralt landskap, olja på pannå, 61x74 cm

Krackeleringar, retuscher, färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Holländsk skola

Budhistorik (6 bud)
2024118
2 800
2024084
2 600
2023995
2023994
2011973

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.