Le Corbusier färglitografi efter förlaga

328149

LE CORBUSIER (Frankrike 1887-1965) efter: Reclining nudes, signerad och daterad i trycket Le Corbusier 1935, numrerad 43/250, färglitografi, 25x32 cm

Rum 6

Budhistorik (5 bud)
2025315
1 700
2010721
1 600
2010721
2011331
2010721

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.