Oljemålning med slädmotiv

328142

JAN RAWICZ (1900-tal): Vintermotiv med släde, signerad J Rawicz, olja på duk, 25x35 cm

Fack 5

Oljemålning med slädmotiv

Budhistorik (18 bud)
2024672
3 200
2024265
2023305
2 800
2023337
2 800
2023305
2 600

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.