Ivar Morsing

328141

IVAR MORSING (1919-2009): Allé, signerad I. Morsing , olja på pannå, 59x 42 cm

Ytskador

Fack 45

Ivar Morsing

Budhistorik (18 bud)
2025654
1 300
2025642
2025062
2021415
2013333
950

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.