Lennart Jirlow litografi

328140

LENNART JIRLOW (född 1936:): "Dansande par", signerad 85/310, färglitografi, 54,5x37,5 cm

Fack 49

Lennart Jirlow litografi
Budhistorik (8 bud)
2025762
2 800
2024849
2 600
2025761
2 600
2024849
2 400
2022365

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.