Frnas Lindström Stockholmsbilder

328139

FRANS LINDSTRÖM (1874-1954): (7), stockholmsmotiv, bl.a. "Claes på hörnet" , "Hornstull", "Kungsholms kyrkoplan"" , "Torsgatan 22"akvareller, signerade F. Lindström, varierande mått, ca 17x22 cm

Konst, Grafik, Stockholmiana

Fack 26

Budhistorik (17 bud)
2024918
2024926
1 900
2024918
1 800
2024916
1 700
2024877
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.