Ivar Morsing olja

328137

IVAR MORSING (1919-2009): Landskap, signerad I. Morsing -42, olja på pannå, 30x34 cm

Fack 7

Ivar Morsing olja

Budhistorik (4 bud)

2025130
450
2011247
2023972
2011247

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.