Carl Brandt oljemålning

328135

CARL BRANDT (1852-1930): Motiv från Faxälven, signerad C Brandt, olja på duk, ca 74x98 cm

Rum 4

Carl Brandt oljemålning

Budhistorik (7 bud)
2025310
3 400
2025306
3 200
2025173
2021075
1 700
2020917

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.