Ivar Morsing

328134

IVAR MORSING (1919-2009): Stilleben, signerad I. Morsing, olja på pannå, 32x40 cm

Fack 16

Ivar Morsing
Budhistorik (3 bud)

2013325
950
2011233
450
2011109

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.