Dali färglitografi

328133

SALVADOR DALI (Spanien, 1904-1989): The Girl Who Trod on the Loaf, ur Andersen's Fairy Tales, 1966, signerad Dali, épreuve d'artiste, färglitografi, 50x40 cm, Michler/Löpsinger 1170

Rum 3

Dali färglitografi
Budhistorik (10 bud)
2025273
2 800
2024838
2 600
2025272
2 600
2024838
2 400
2025271

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.