Lennart Jirlow färglitografi

328132

LENNART JIRLOW (född 1936), "Gröna Lund 1883-1983", signerad L. Jirlow épreuve d'artiste, färglitografi, bladmått ca 118x79 cm

Rum 18

Lennart Jirlow färglitografi

Budhistorik (2 bud)

2016410
2011087

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.