Åke Hedman collage

328128

ÅKE HEDMAN (1933): "Buketten", signerad a tergo, collage, ca 121x121 cm

Mindre ytslitage, mindre färgbortfall och kantskador

Rum 18

Åke Hedman collage

Budhistorik (10 bud)
2024901
6 000
2024898
5 800
2024896
5 600
2024894
5 400
2024892
5 200

Slutpris SEK:
6 000
604 EUR, 686 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.