Anders O Blomberg oljemålning

328122

O ANDERS BLOMBERG (Stockholm, född 1952 ): "Nattväg", signerad, olja på duk, ca 46 x 42 cm

Fack 28

Anders O Blomberg oljemålning

Budhistorik (8 bud)
2023502
1 600
2023239
2020988
1 400
2023238
1 400
2020988
1 300

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.