Anders O Blomberg oljemålning

328121

O ANDERS BLOMBERG (Stockholm, född 1952 ): "Arg bandspelare", signerad, olja på duk, ca 46 x 42 cm

Fack 34

Anders O Blomberg oljemålning

Budhistorik (5 bud)
2025020
600
2025016
500
2025015
450
2025013
2009789

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.