Anders O Blomberg oljemålning

328120

O ANDERS BLOMBERG (Stockholm, född 1952 ): "Grön bandspelare", signerad, olja på duk, ca 46 x 42 cm

Fack 25

Anders O Blomberg oljemålning

Budhistorik (10 bud)
2025192
1 600
2023997
2025189
2023997
1 400
2025186
1 300

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.