Anders O Blomberg oljemålningar

328117

O ANDERS BLOMBERG (Stockholm, född 1952 ): (4) "Lust", signerade, olja på duk, vardera ca 36 x 36 cm

Rum 19

Budhistorik

2015-09-17 kl 11:24
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.