Skulptur Le Bertetti

328111

SKULPTUR, 1900-tal, "Awaiana", Le Bertetti, Turin, Italien, glaserad keramik, höjd 31 cm

Ytslitage

Keramik/Porslin, Konst, Skulpturer

Rum 21

Skulptur Le Bertetti

Budhistorik (3 bud)

2024311
1 700
2016869
1 600
2011615

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.