Daniel Schinasi tillskriven oljemålning

328104

DANIEL SCHINASI (1933), tillskriven, Skogslandskap, signerad och daterad D. Schinasi -58, olja på pannå, ca 21,5x15,5 cm

Monter 22

Budhistorik

2015-09-17 kl 15:24
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.