Bengt Lindström 2 st färglitografier

328101

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): (2) Figurkompositioner, signerade Lindström, färglitografier, numrerade 333/140 respektive E. A., bladmått ca 75X55 respektive 53x74,5 cm, oramade

Geijersgatan 14, Göteborg

Budhistorik (5 bud)
2024302
2024624
2024302
2017329
900
2009887
550

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.