Bengt Lindström 3 st färglitografier

328097

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): (3) Figurkompositioner, signerade Lindström, färglitografier, numrerade 32/140, 86/99 respektive E. A., bladmått ca 75X55, 74x53 respektive 74x54 cm, oramade

Geijersgatan 14, Göteborg

Budhistorik (9 bud)
2024603
2024602
1 900
2022440
1 800
2022438
1 700
2022436
1 600

Slutpris SEK:
191 EUR, 215 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.