Gösta Werner litografier

328093

GÖSTA WERNER (1909-1989): Tro hopp och kärlek, signerad och daterad G Wener -81, färlitografi, 79/360, 46 x 53 cm

Fack 48

Gösta Werner litografier
Budhistorik (1 bud)

2011180
2015-09-10 22:58:59

2015-09-17 kl 19:10
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.