Salvador Dali litografi ur Quevedos visioner

328091

SALVADOR DALI (Spanien, 1904-89): ur Quevedos visioner, 1975, signerad Dali 178/300, torrnålsgravyr med kolorering, 52x36 cm

Visas på Geijersgatan Göteborg

Budhistorik (13 bud)
2024587
2013686
2 800
2011274
2 600
2013685
2 600
2011274
2 400

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.