Bert-Håge Häverö

328089

BERT-HÅGE HÄVERÖ (1932-2014): Ljugarbänk i skärgården, signerad och daterad Bert Håge Häverö 1970, olja på duk, 38 x 47 cm

Rum 22

Bert-Håge Häverö

Budhistorik (11 bud)
2014728
4 800
2014726
4 600
2014725
4 400
2014724
4 200
2014723

Slutpris SEK:
4 800
483 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.