Tallrikar Kina 1700-tal

328088

TALLRIKAR, 4 st., Kina, Qianlong (1736-1795), dekor i underglasyrblått, spegel med motiv i famille rose, diamater ca

Kantnagg, skador, lagningar

Orientaliskt, Porslin

Monter 30

Tallrikar Kina 1700-tal

Budhistorik (7 bud)
2025140
650
2024920
600
2024920
500
2023597
450
2023597

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.