Salvador Dali

328087

SALVADOR DALI (1904-1989): Stockholms slott, 1976, signerad och numrerad Dali ,415/450, torrnål med kolorering, 39 x 59 cm

Visas på Geijersgatan 14, Göteborg

Geijersgatan 14, Göteborg

Salvador Dali
Budhistorik (8 bud)
2024539
5 400
2024536
5 200
2023594
5 000
2022623
4 200
2013359

Slutpris SEK:
5 400
544 EUR, 618 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.