Carl Brandt oljemålning

328085

CARL BRANDT (1852-1930): Vinterlandskap, signerad C Brandt, olja på duk, 59 x 94 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Carl Brandt oljemålning

Budhistorik (15 bud)
2025196
6 800
2022402
6 600
2025183
6 600
2022402
6 400
2025148
6 200

Slutpris SEK:
6 800
685 EUR, 778 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.