Anders Zorn etsning ABC

328080

ANDERS ZORN (1860-1920): Gopsmorsstugan, signerad Zorn, utförd 1917, etsning, 29x20 cm

Gulnader

Monter 30

Anders Zorn etsning ABC
Budhistorik (5 bud)
2024062
2024061
2 600
2021325
1 600
2021323
2010884
900

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.