Ulf Ålund akvarell

328073

ULF ÅLUND (född 1948): "Knipor", signerad U Ålund, akvarell, cm

Fack 40

Ulf Ålund akvarell

Budhistorik (2 bud)

2023356
2015014

Slutpris SEK:
33 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.