Ulf Ålund akvarell

328070

ULF ÅLUND (född 1948): Vinter med utsikt över Nordiska Museet och Djurgården, signerad U Ålund, akvarell, 31 x 45 cm

Smärre fläckar

Konst, Modernt måleri, Stockholmiana

Fack 10

Ulf Ålund akvarell
Budhistorik (3 bud)

2024069
2021198
2015033

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.