Peter Tillberg kolteckning

328068

PETER TILLBERG (född 1946), Josef och Kora , kol på papper, signerad och daterad Peter Tillberg -89, ca 52x36 cm

Fack 24

Peter Tillberg kolteckning

Budhistorik (1 bud)

2018752
2015-09-14 22:53:59

2015-09-17 kl 10:48
Slutpris SEK:
29 EUR, 32 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.