Stockholmsmotiv oljemålning

328067

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Stockholmsmotiv, bär signatur a tergo VL-m, olja på duk, ca 52 x 63 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Stockholmsmotiv oljemålning

Budhistorik (5 bud)
2025459
500
2025456
450
2023054
2017377
2011539

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.