Thage Nordholm akvarell

328064

THAGE NORDHOLM (1927-1990): Norgingrå (Höga kusten), signerad Thage Nordholm, akvarell, ca 54 x 50 cm

Fack 21

Thage Nordholm akvarell

Budhistorik (15 bud)
2025218
2024852
2 800
2022916
2 600
2022916
2022778

Slutpris SEK:
286 EUR, 322 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.