Harry Sahlin oljemålning

328063

HARRY SAHLIN (1905-1990): Uppsalamotiv, signerad och daterad Harry Sahlin -74, olja på pannå, 34x41 cm

Fack 2

Harry Sahlin oljemålning

Budhistorik (2 bud)

2019252
2019202

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.