Lars Jonsson färglitografi

328060

LARS JONSSON (född 1952): Vilande skärfläckor, signerad Lars Jonsson, 93/310, färglitografi, 42x59 cm

Fack 19

Lars Jonsson färglitografi
Budhistorik (22 bud)
2024761
4 400
2024775
4 200
2024761
2024771
3 800
2024761
3 600

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.