Ljuskrona 1700/1800-tal

328056

LJUSKRONA, 17/1800-tal, mässingsstomme, för fyra ljus,

Skador, och kompletteringar

Belysning, Ljuskronor

Rum 8

Ljuskrona 1700/1800-tal
Budhistorik (8 bud)
2020159
5 800
2013224
5 600
2012960
5 400
2012899
5 200
2010439
5 000

Slutpris SEK:
5 800
584 EUR, 664 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.