Marinmålning

328054

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Fiskebåtar Lysekil, signerad och daterad B. Peterzén 1975, olja på duk, 90x120 cm

Rum 22

Marinmålning

Budhistorik (9 bud)
2025688
1 400
2019591
1 300
2025684
1 300
2019591
2016279

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.