Emil Hellbom oljemålning

328053

EMIL HELLBOM (1895-1969): Motiv från Södermälarstrand, signerad E. Hellbom, olja på pannå, ca 46 x 38 cm

Fack 40

Emil Hellbom oljemålning

Budhistorik (6 bud)
2022922
550
2011167
500
2022920
450
2011167
2018592

Slutpris SEK:
550
52 EUR, 59 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.