Emil Hellbom oljemålning

328051

EMIL HELLBOM (1895-1969): Motiv från Stadshuset, signerad E. Hellbom, olja på pannå, 46 x 38 cm

Fack 13

Emil Hellbom oljemålning

Budhistorik (1 bud)

2024049
2015-09-17 09:56:20

2015-09-17 kl 11:04
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.