Lars Florén oljemålning

328050

LARS FLORÉN (1889-1979): Havslandskap, signerad L Florén, olja på duk, ca 46X55 cm

Fack 36

Lars Florén oljemålning

Budhistorik (6 bud)
2019055
550
2012087
500
2019053
450
2012087
2019052

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.