Vas design Bengt Edenfalk

328048

BENGT EDENFALK, vas, 1900-tal, orange glasmassa med polykrom dekor, Skruf Sweden, signerad Edenfalk otydligt numrerad, höjd ca 18 cm

Glas, Vaser, skålar, fat, Design

Monter 22

Vas design Bengt Edenfalk

Budhistorik (4 bud)

2023991
2020115
2016849
2009877

Slutpris SEK:
95 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.